Przeprowadzki lokalne Inowrocław

Wykonaliśmy już tysiące pozytywnie przeprowadzonych zleceń, a doświadczenie które przy tym zdobyliśmy zapewnia Państwu gwarancję i komfort. Nasza kompleksowa usługa przeprowadzek zagranicznych obejmuje miedzy innymi: demontaż i montaż mebli czy sprzętu, pakowanie oraz rozpakowywanie mienia, zaopatrzenie w materiały służące do pakowania, załadunek oraz rozładunek dobytku, ustawienie sprzętu oraz mebli jak i sprzątanie po ukończonej usłudze.

Do zabezpieczenia dobytku klienta używamy w szczególności folii bąbelkowej oraz wielowarstwowej foli stretch, następnie wszystkie przedmioty pakowane są w odpowiedniej wielkości kartony, które zabezpieczane są taśmą.

Nagła przeprowadzka? Nie masz gdzie przechować swojego dobytku? Zadzwoń do nas i zapytaj o usługę magazynowania przedmiotów — zapewniamy atrakcyjna ofertę, dostosowana do możliwości klienta. Pełna oferta na przeprowadzki firm dostępna na naszej stronie www.

Usługi magazynowania Bydgoszcz

Za pomocą usługi jaką jest magazynowanie przedmiotów, klienci nie muszą się przejmować o rozmieszczenie swoich mebli czy pozostałych rzeczy przed wykończeniem nowego lokum — dla większego poczucia bezpieczeństwa, wszystkie magazynowane przedmioty są również objęte odpowiednim ubezpieczeniem. Jak wyglądają ceny magazynowania? — Za wynajęcie naszej powierzchni, cena wynosi 80 zł za 1m2.